INSPIRATORIUM KARIERY

INSPIRATORIUM KARIERY to projekt realizowany ze środków PFRON w ramach konkursu ABSOLWENT.

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, którzy posiadają wykształcenie wyższe lub realizują ostatni lub przedostatni rok nauki w szkole wyższej.

Projekt zapewnia pośrednictwo zawodowe, organizację staży, kursy i szkolenia specjalistyczno-zawodowe oraz stypendia na pokrycie studiów podyplomowych.

SZCZEGÓŁY

Beneficjentami projektu są niezatrudnieni mieszkańcy województwa pomorskiego, którzy ukończyli studia w okresie ostatnich 5 lat, bądź obecnie są studentami ostatniego/przedostatniego roku.

Ważne:

Do projektu nie mogą przystąpić osoby, które objęte są jakimikolwiek działaniami aktywizacyjnymi finansowanymi ze środków PFRON.

W ramach projektu, zazwyczaj osobom młodym, które jeszcze zastanawiają się jak ma wyglądać ich ścieżka zawodowa, proponujemy staże zawodowe. Staż dobieramy wg. preferencji i predyspozycji uczestnika projektu. Uczestnik projektu otrzymuje stypendium stażowe w wysokości 1600 zł netto miesięcznie.

Kolejną możliwością, którą daje projekt „Inspiratorium kariery” są kursy specjalistyczno-zawodowe. Śledząc trendy i potrzeby obecnego rynku pracy, zdecydowanie wybraliśmy zagadnienia związane z marketingiem, promocją i projektowaniem. Oferta zawiera następujące kursy i szkolenia: Social Media Menager, Grafika komputerowa, Projektowanie graficzne w marketingu, Web-designer, Web-developer.

Ważne:

Kursy i szkolenia są indywidualne!!

Grupa powstanie tylko w przypadku próśb uczestników projektu.

W ramach aktywizacji zawodowej i podniesienia kompetencji uczestników projektu „Inspiratorium kariery”, proponujemy również stypendia na pokrycie kosztów studiów podyplomowych.

Chcesz dołączyć do projektu?

Zadzwoń: 736 858 551

Napisz: o.zablotna@faz.org.pl