W Wirtualnym Dziekanacie w zakładce „Przedmioty i oceny” znajdziecie kursy e – learningowe (górna zakładka).

Szkolenie biblioteczne i szkolenie BHP

Aby zobaczyć kurs należy w WD w zakładce Przedmioty i oceny - kursy e – learningowe (górna zakładka) wybrać kurs i kliknąć na pomarańczową ikonę „M” (Moodle). Zostaniecie przekierowani na kurs. Proszę o zapoznanie się z treścią kursu i rozwiązanie krótkiego testu na zakończenie. Proszę wypełnić test oraz poniżej wybrać opcję „zakończ podejście” a później „zakończ ocenianie” (na dole strony). Możliwe są dwa podejścia do testu, test można zakończyć po pierwszym lub po drugim podejściu. Nie istnieją ograniczenia czasowe na rozwiązanie testu. Wykład, szkolenia i testy widoczne będą w Wirtualnym Dziekanacie od dnia 14.01.2020 do 31.01.2020 r.

Zaliczenie dla osób, które pozytywnie zaliczyły test będzie widoczne w WD po 31.01.2020 r. Natomiast osoby, które nie zaliczą lub nie wypełnią testów  zmuszone będą do zaliczenia w sesji poprawkowej (3-9.02.2020 r.)

W razie problemów technicznych proszę o kontakt mailowy: rekrutacja@psw.kwidzyn.edu.pl

Kochani specjalnie dla Was! 🥳🤩
Otwarty Powiślański Bal Walentynkowy, który odbędzie się 14 lutego 2020 r. w Centrum Konferencyjno- Bankietowym „ Weis” w Kwidzynie.
Jest to świetna okazja na doskonałą zabawę w ostatni weekend karnawału, przybywajcie ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi oraz rodziną! 😍
Tego wieczoru przywitamy Was lampką szampana, a o oprawę muzyczną zadba Dj Horbi 💃🕺
Będzie na Was czekała smaczna kolacja, przekąski oraz ciepły posiłek po północy, kawa i herbata w stylu stołu szwedzkiego, dostępne do końca imprezy. Nie zabraknie oczywiście pysznego tortu przygotowanego przez Cukiernię Magnolia.
A także liczne konkursy z nagrodami, niespodzianki oraz foto-budka.
To wszystko za jedyne 110 złotych od osoby!
Zapisy oraz wszelkie zapytania proszę kierować do Agnieszki Kudełka (znanej nam wszystkim najlepszej Organizatorki) pod numer telefonu: 603-279-007.
Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Proszę aby studenci, którzy mają do zeralizowania w ramach rożnic programowych Szkolenie BHP i Szkolenie biblioteczne napisali do dnia 16 stycznia maila na adres: rekrutacja@psw.kwidzyn.edu.pl z informacją o potrzebie uruchomienia kursów. Po tym terminie osoby, które nie zgłoszą potrzeby zaliczenia kursów będą mogły je zaliczyć dopiero w następnym semestrze. W mailu proszę wpisać nazwę przedmiotu, imię i nazwisko oraz kierunek i rok studiów.

Marta Czermińska
Kierownik Działu Promocji i Rekrutacji

Aby zalogować się Wirtualnego Dziekanatu prosimy wchodzić przez stronę internetową PSW klikając w zakładkę student - Wirtualny Dziekanat, w zakładkę Kandydat - Rejestracja internetowa lub klikając w baner na stronie głównej znajdujący się przy kalendarzu i newsletterze. Prosimy nie korzystać z WD zapisanym w swojej przeglądarce internetowej.

Informujemy, iż w dniach 21 grudnia 2019 r. - 1 stycznia 2020 r. Uczelnia jest nieczynna.

Szanowni Studenci,

Przypominam, że prace semestralne i wszelkie materiały dla dydaktyków składacie Państwo u prowadzącego dany przedmiot lub w trakcie trwania zjazdu od czwartku do niedzieli do punktu informacyjnego.
Zwrot i wszelkie informacje dotyczące uwag, zaliczenia lub ewentualnego jego braku również odbywają się w ten sam sposób.
Ze świątecznymi życzeniami
dr Beata Pawłowska
Prorektor ds. dydaktycznych i studenckich

Wykład inauguracyjny odsłuchują tylko osoby, które nie brały udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego. Osoby, które były na wykładzie i wpisały się na listę będą miały wpisane zaliczenie w późniejszym terminie (w sesji podstawowej).
Studenci PO mgr nie są zobowiązani do zaliczenia wykładu inauguracyjnego.

Szkolenie biblioteczne i szkolenie BHP zalicza każdy student I roku studiów I i II stopnia.

Aby zobaczyć kurs należy w WD w zakładce Przedmioty i oceny - kursy e – learningowe (górna zakładka) wybrać kurs i kliknąć na pomarańczową ikonę „M” (Moodle). Zostaniecie przekierowani na kurs. Proszę o zapoznanie się z treścią kursu i rozwiązanie krótkiego testu na zakończenie. Proszę wypełnić test oraz poniżej wybrać opcję „zakończ podejście” a później „zakończ ocenianie” (na dole strony). Możliwe są dwa podejścia do testu, test można zakończyć po pierwszym lub po drugim podejściu. Nie istnieją ograniczenia czasowe na rozwiązanie testu. Wykład, szkolenia i testy widoczne będą w Wirtualnym Dziekanacie od dnia 13.12.2019 do 31.01.2020 r.

W razie problemów technicznych proszę o kontakt mailowy: rekrutacja@psw.kwidzyn.edu.pl

Informujęmy, iż w dniu 02/12/2019 odbyło się posiedzenie Komisji  Stypendialnej. Po rozpatrzeniu wniosków wszystkie zostały pozytywnie zakwalifikowane do przyznania świadczeń. Decyzje stypendialne będą do odbioru w Punkcie Informacyjnym u Pani mgr Hanny Krajnik w czasie trwania zjazdów.

W związku z jutrzejszymi Ostrzęsinami właścicielka Klubu Music i nasza studentka zaprasza do bezpłatnego uczestnictwa w imprezie andrzejkowej, która odbędzie się po zakończeniu Otrzęsin! Liczymy na Wasze uczestnictwo!

Począwszy od dnia 08. 11. 2019 r., istnieje możliwość odbierania legitymacji studenckich w dziekanacie PSW. Legitymacje należy odbierać osobiście. Dokumenty są przygotowane dla osób, które poprawnie wpisały swoje dane osobowe oraz wgrały zdjęcie.

Szanowni studenci, w związku z licznymi pytaniami dotyczącymi  powodów niezakwalifikowania się do przyznania stypendium Rektora bardzo proszę o uważne zapoznanie się z Regulaminem przyznawania pomocy materialnej.
dr Beata Pawłowska
Prorektor ds. dydaktycznych i studenckich