Nasza siedziba

Stowarzyszenie
"Aktywne Społeczeństwo"
ul. 11-go Listopada 29
82-500 Kwidzyn
POLSKA

Nauka samoobrony pozwala poczuć się bezpieczniej. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich Seniorów oraz Juniorów do uczestnictwa w spotkaniach o tej tematyce. Zajęcia prowadzić będzie Jędrzej Lis - instruktor taktyki i interwencji w Komendzie Powiatowej Policji w Kwidzynie oraz trener brazylijskiego Jiu Jitsu w klubie sportowym Sempre Jiu Jitsu.

Czytaj więcej...

W dniu 11.05.2016 r. odbył się wykład otwarty zorganizowany przez Stowarzyszenie Aktywne Społeczeństwo wspólnie z Urzędem Miasta Kwidzyn. Wykład, pt. " Zapewnienie bezpieczeństwa przez Komendę Powiatową Policji w Kwidzynie" wygłosił Pan asp. szt. Andrzej Hejna. Dziękujemy za aktywny udział!

Czytaj więcej...

17 - 18 czerwca 2016 r. odbyły się Juwenalia, które obfitowały w wiele atrakcji! Zapraszamy na relację z tego wydarzenia! Pogoda nie rozpieszczała uczestników turniejów College Cup, które odbyły się w pierwszym dniu tegorocznych Juwenaliów. 17 czerwca rozegrane zostały mecze w piłkę siatkową i nożną w turniejach College Cup o puchar rektora PSW.

Czytaj więcej...

Samorząd Studencki Powiślańskiej Szkoły Wyższej zaprasza na Juwenalia 2016, które odbędą się w dniach 17 – 18 czerwca 2016 r.

Czytaj więcej...

W tym roku Juwenalia trwały dwa dni. Na szczęście pogoda nam sprzyjała.

W piątek zaczęliśmy na sportowo – drużyny zmagały się w Turnieju College Cup o Puchar Rektora w piłkę nożną oraz siatkówkę. O 10.00 wystartowała piłka nożna – stawiło się 6 drużyn. Po pełnych emocji meczach klasyfikacja końcowa Turnieju przedstawiała następująco:

Czytaj więcej...

Juwenalia, Święto Studentów z całą pewnością wpisało się już na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez Powiślańską Szkołę Wyższą. Tegoroczne Święto Studentów odbyło się 30 maja 2014 r. podczas „Rockowej Majówki”, której organizatorem było Kwidzyńskie Centrum Kultury oraz Powiślańska Szkoła Wyższa. Podczas studenckiego święta wspólnie bawią się przedstawiciele władz uczelni, wykładowcy, studenci a także mieszkańcy Kwidzyna.

Czytaj więcej...