Nasza siedziba

Stowarzyszenie
"Aktywne Społeczeństwo"
ul. 11-go Listopada 29
82-500 Kwidzyn
POLSKA

Serdecznie zapraszamy na drugi wykład otwarty, pt. "Zapewnienie bezpieczeństwa przez Komendę Powiatową Policji w Kwidzynie", który odbędzie się 11 maja 2016 r. w aulii PSW.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na pierwszy z wykładów poświecony bezpieczeństwu mieszkańców powiatu kwidzyńskiego. 

Czytaj więcej...

W dniu 08.04.2016 r. o godz. 14.00 w Auli PSW odbędzie się wykład, pt. "Poczucie bezpieczeństwa w okresie kryzysu", który wygłosi Pani prof. dr hab. Krystyna Strzała. O dzisiejszym wydarzeniu napisał Kurier Powiatu Kwidzyńskiego. Cykl wykładów poświęcony bezpieczeństwu mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

Czytaj więcej...

Akcje promujące edukację to dla nas priorytet. Niedawno pisaliśmy o multimedialnych prezentacjach oferty naszej uczelni, a teraz możemy pochwalić się kolejnym owocem zaawansowanych działań- trzema seminariami naukowymi pt „Nauka i edukacja naszą wspólną przyszłością". Głównym organizatorem tego wydarzenia była dr Katarzyna Strzała- Osuch.

Czytaj więcej...

Powiślańska Szkoła Wyższa, w zeszły piątek 22.10.2010r. była organizatorem I Międzynarodowej Konferencji „Oblicza dobrobytu”. Konferencja, organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem „Aktywne Społeczeństwo”, finansowana ze środków Urzędu Miasta w Kwidzynie, w ramach realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe, odbyła się z w ramach projektu SENIORALIA 2010.

Czytaj więcej...