Nasza siedziba

Stowarzyszenie
"Aktywne Społeczeństwo"
ul. 11-go Listopada 29
82-500 Kwidzyn
POLSKA

Co roku, pod koniec semestru letniego PSW wraz ze swoimi studentami organizuje wielkie święto nauki i zabawy czyli Juwenalia. W tym roku również impreza się odbyła. Podczas studenckiego święta wspólnie bawili się przedstawiciele władz uczelni, wykładowcy, studenci i mieszkańcy Kwidzyna.

Czytaj więcej...

Wszyscy studenci i wykładowcy doskonale wiedzą, iż studiowanie to nie tylko nauka, od czasu do czasu trzeba bowiem odpocząć, umilić sobie studenckie życie i przede wszystkim nabrać sił przed finałem akademickiego roku czyli letnią sesją. Dlatego też co roku, podczas Dni Kwidzyna nasza uczelnia organizuje Juwenalia, czyli innymi słowy – wielkie święto studiowania.

Czytaj więcej...

Największą popularnością cieszyły się przysmaki regionalne-chleb ze smalcem i ogórkiem oraz wyborne ciasta, ale w tegorocznym programie znalazły się także inne, niezwykle ciekawe atrakcje.

Czytaj więcej...

Od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczoru Kwidzynem władali studenci naszej uczelni, obchodząc juwenalia, swoje coroczne święto.

Czytaj więcej...

15 czerwca studenci Wyższej Szkoły Zarządzania w Kwidzynie już po raz kolejny będą obchodzić swoje święto – Kwidynalia 2007. Jak zwykle, atrakcji będzie mnóstwo, a wśród nich Dzień Otwarty Uczelni i ciekawie zapowiadające się popołudnie.

Czytaj więcej...

10 czerwca 2016 r. odbył się wykład otwarty, pt. "Terroryzm międzynarodowy w kontekście sytuacji Polski", który wygłosił dr Andrzej Michalik. W wykładzie uczestniczyli seniorzy oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie oraz Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie. 

Czytaj więcej...